Wesprzyj młodych sportowców w drodze na Igrzyska!

Fundusz Natalii Partyki wraz z firmą MindSonar® Polska organizują projekt wspierający uzdolnionych zawodników sportów olimpijskich i paraolimpijskich. Będzie to pierwsza, tak innowacyjna inicjatywa – a Ty możesz nam pomóc w jej realizacji!

Projekt skierowany jest do 10 wybranych, uzdolnionych sportowców różnych dyscyplin – stypendystów Funduszu Natalii Partyki. W ramach niego:
– będą mieli spotkanie i możliwość wymiany doświadczeń z Natalią Partyką,
– wezmą udział w badaniu unikatowym narzędziem MindSonar®
– oraz będą uczestniczyć w warsztatach z ekspertami różnych dziedzin okołosportowych (dietetyka, psychologia sportu, pozyskiwanie sponsorów).

MindSonar Polska zaproponował przeprowadzenie badania oraz konsultacji charytatywnie. Jest to ogromna pomoc, ponieważ każde pełne przeprowadzenie badania ma wartość 10 000 zł.
Natalia Partyka wraz z Magdą Kwaśniewską, jedną z konsultantek badania MindSonar, zobowiązały się zorganizować miejsce na przeprowadzenie badania i warsztatów w Gdańsku oraz pomóc w organizacji noclegu. Fundusz Natalii Partyki odpowiada za kontakt ze Stypendystami i ekspertami, którzy poprowadzą dla nich warsztaty.

Aby przedsięwzięcie doszło do skutku, potrzebujemy natomiast wsparcia finansowego na opłacenie kosztów logistycznych projektu, a przede wszystkim na zorganizowanie przyjazdu sportowców. Do tego dochodzi koszt przyjazdu i poprowadzenia warsztatów przez ekspertów.

W tym celu można wpłacać darowiznę na rzecz Funduszu Natalii Partyki lub wesprzeć projekt poprzez portal crowdfundingowy PolakPotrafi. Kampania społecznościowa wystartowała 29 maja i w zamian za wsparcie oferuje różne, wyjątkowe nagrody.

Szczegóły kampanii znajdziesz tutaj: polakpotrafi.pl

Bezpośrednią darowiznę możesz wpłacić na Fundację Dobra Sieć, wpisując w tytule przelewu “Darowizna na rzecz Funduszu Natalii Partyki”. Numer konta: 27 1160 2202 0000 0001 4203 8291.

Masz wpływ na sukcesy polskich sportowców. Pomóż im uwierzyć w siebie i wygrywać!